Объявление Продам микроавтобус фургон Volkswagen Crafter с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Volkswagen
Crafter
микроавтобус фургон
08/2020
2021-03-26
95490 км
Количество мест:
3
1160 кг
2340 кг
3500 кг
Швеция Gothenburg
8 мая 2024 г.
7204113
2024-05-07 14:12
2024-05-12 19:48
5.986 м × 2.04 м × 2.355 м
Кузов
Фаркоп:
TDI
102 л.с. (75 кВт)
газ
Объем:
2000 см³
Расход топлива:
7.5 л/100км
механика
Оси
Количество осей:
2
Подогрев топлива:
2026-02-28
белый
Bromsskivor bak är slitna.
Spår efter tidigare dekor, Fåtal lackskador, Bilen har polerbara tvättrepor, Några stenskott, dörruppslag och repor.Plastdetalj saknas insteg lastutrymme. Glasbitar i lastutrymme.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Spår av mögel. Ratten är sliten. Spår av tidigare utrustning.
Ratt står snett.
Previous owners: 2
License number: DJM23W
Manufacture month: elokuu 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2210 och 4050 mil. Senast utförd 2022-06-02
Tax fee (yearly): 15902 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 196 g/km
Tax weight: 3 500 kg
Max trailer weight: 2 500 kg
Deductible VAT: Yes
35 2.0 TDI Skåp
2020
Autobroms
AUX-ingång
LED-strålkastare
start/stop-function
PercentIconDeductible VAT