Объявление Продам микроавтобус фургон Maxus e-Deliver 3 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Maxus
e-Deliver 3
микроавтобус фургон
2020
2021-10-29
93 320 км
Количество мест:
2
915 кг
1 715 кг
2 630 кг
7211301
2024-08-07 18:01
2024-08-12 19:01
5,145 м × 1,78 м × 1,9 м
2024-10-31
белый
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Fåtal rostangrepp
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Spricka vindruta utanför synfält. Backkamera ur funktion, Servicelampa lyser. Däcktrycksövervakningslampa lyser. Torkarblad utslitna fram. Bilen drar snett. Ratt står snett.Missljud elmotor vid låga hastigheter.
Previous owners: 1
License number: BAW64X
Manufacture month: september 2020
Service history: Ingen serivcedokumentation tillgänglig
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 870 kg
Tax weight: 2 630 kg
Deductible VAT: Yes
e-Deliver 3 52.5 kWh
2020
Assistanssystem
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car