Объявление Продам хэтчбек KIA Picanto с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
KIA
Picanto
хэтчбек
2018
2018-08-10
110160 км
371 кг
1029 кг
1400 кг
Швеция Gothenburg
26 июн. 2024 г.
7209470
2024-07-05 17:53
2024-07-10 19:23
Количество дверей:
5
3.595 м × 1.595 м × 1.485 м
84 л.с. (61.74 кВт)
PTO:
2024-11-30
оранжевый
Flertal stenskott, repor, lackskador, bucklor och dörruppslag. Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns. Gummilist skadad förardörren. Stötfångare fram dålig linjepassning. Höger bakdörr, vågor i lacken.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Instrumenthus, repigt/smutsigt, går ej att få bort.
Backsensor ur funktion, Torkarblad utslitna fram.
Previous owners: 5
License number: ZDN926
Manufacture month: detsember 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 1571, 3142, 4268, 5780, 6300, 9813, 10912 senast 2024-05-03
Service book: Yes
Finish: Metallic
New car warranty: 2025-08-09 / 150 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 646 SEK
Max pull weight: 2 100 kg
CO2-emission (petrol): 124 g/km
Tax weight: 1 020 kg
1.2 5dr
2018
Autobroms
AUX-ingång
Rattvärme
Smartphone integration
PercentIconNO deductible VAT