Объявление Продам хэтчбек KIA Picanto с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
KIA
Picanto
хэтчбек
2016
2015-12-30
29 380 км
471 кг
960 кг
1 431 кг
7208484
2024-08-12 10:50
2024-08-20 19:20
3,595 м × 1,595 м × 1,48 м
85 л.с. (62.48 кВт)
Оси
Количество осей:
2
CD
PTO:
2025-04-30
белый
Bilen har flertal bucklor/dörruppslag och stenskott samt lackanmärkningar. Några skadade platsdetaljer. Stenskott vindruta utanför synfält.
Invändigt några repor och märken.
AC arbetsljud.
Previous owners: 1
License number: YAR688
Manufacture month: oktoober 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 518, 1106, 1545, 2150, 2259, 2569, 2813 senast 2023-11-09
Service book: Yes
Tax fee (yearly): 778 SEK
Max pull weight: 2 069 kg
CO2-emission (petrol): 130 g/km
Tax weight: 960 kg
1.2 5dr 85hk Special Edition
2016
Rattvärme
AUX-ingång
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified