Объявление Продам универсала Volvo V90 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Volvo
V90
2018
2017-07-28
218 760 км
415 кг
1 885 кг
2 300 кг
30 авг. 2024 г.
7217289
2024-08-29 16:02
2024-09-03 21:12
4,936 м × 1,879 м × 1,442 м
Кузов
Фаркоп:
254 л.с. (187 кВт)
Расход топлива:
6,9 л/100км
Оси
Количество осей:
2
Круиз-контроль (темпомат):
Подогрев топлива:
2025-08-31
черный
Bromsskivor bak, slitna.
Vindruta sliten och utanför synfält. Ytrost, tak. Några lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig. Dörrpanel höger bak skada. Ratten är sliten. Klädsel ytligt slitage förarstol. Lösa detaljer inuti vänster framdörr.
ENGINE AND GEARBOX:
Högre ljud från resonansrör.
Elhissar fram, missljud. Servicelampa lyser. Drivknut, missljud.
Previous owners: 3
License number: YLZ717
Manufacture month: maj 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 3233, 5972, 9032, 12102, 14932 senast 2022-01-10
Service book: Yes
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 200 kg
CO2-emission (petrol): 154 g/km
CO2-emission (methane): 111 g/km
Tax weight: 1 880 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
T5
2018
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Autobroms
Auto hold
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
start/stop-function
Fjärrstart via Volvo On Call
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car