Объявление Продам универсала Volvo V70 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Volvo
V70
2009
2008-11-14
257 880 км
593 кг
1 667 кг
2 260 кг
7213021
2024-07-30 17:17
2024-08-04 17:59
4,823 м × 1,89 м × 1,547 м
Кузов
Фаркоп:
200 л.с. (147 кВт)
механика
Оси
Количество осей:
2
CD
2024-12-31
черный
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan.
Vindruta sliten. Flertal stenskott, dörruppslag och repor. Flertal rostangrepp. Bilen är matt i lacken. Några lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Mindre oljeläckage, ej lokaliserat. Koppling slirar.
Previous owners: 5
License number: HZL192
Manufacture month: oktoober 2008
Service history: Service utförd vid följande mil: 2453, 6484, 8722, 10645, 12038, 13277, 14439, 15839, 17228 senast 2015-03-12
Service book: Yes
Finish: Metallic
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 1559 SEK
Max pull weight: 1 240 kg
CO2-emission (petrol): 220 g/km
Tax weight: 1 660 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
II 2.5FT
2009
Petrol/Ethanol
Motorvärmare
Sätesvärme bak
PercentIconNO deductible VAT