Объявление Продам универсала Volvo V60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Volvo
V60
2016
2015-11-27
193 440 км
456 кг
1 744 кг
2 200 кг
11 сент. 2024 г.
7218635
2024-09-10 10:30
2024-09-15 18:38
4,635 м × 1,865 м × 1,479 м
190 л.с. (140 кВт)
газ
Оси
Количество осей:
2
CD
Подогрев топлива:
2024-12-31
голубой
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas.
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Plastkåpa under motor skadad. Stötfångare bak samt fram och bakdörr höger sida dåligt omlackerad vågigt och fläckigt.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Tickande ljud i motorrum.
Mindre oljeläckage.
Knappar fram till elhiss lösa, Torkarblad utslitna fram.
Innerbelysningen är utbytt till blå lampor.
Previous owners: 3
License number: NXE147
Manufacture month: november 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 2788, 5653, 7734, 9496, 11211, 12652, 14348, 16944, 19336 senast 2024-09-04 Kamrem utförd vid (mil): 14348 Datum Kamremsbyte: 2022-09-12
Service book: Yes
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 1363 SEK
Max pull weight: 1 300 kg
CO2-emission (diesel): 116 g/km
Tax weight: 1 740 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
D4
2016
Volvo On Call
AUX-ingång
Avtagbar dragkrok
Elstol med minnesfunktion förarplats
Nyckellöst startsystem
start/stop-function
Xenon-ljus
Business edition paket
PercentIconNO deductible VAT