Объявление Продам универсала Volvo V60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/18
Volvo
V60
2022
2021-06-22
116 670 км
442 кг
2 108 кг
2 550 кг
26 авг. 2024 г.
7212202
2024-08-28 17:02
2024-09-02 20:12
4,761 м × 1,85 м × 1,421 м
253 л.с. (186 кВт)
Навигация:
Подогрев топлива:
Полный привод:
2026-06-30
черный
Fåtal stenskott, bucklor och repor. Bilen är matt i lacken.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 1
License number: WLF88S
Service history: Service utförd vid följande mil: 3194, 6472, 9918 senast 2024-01-31
Service book: Yes
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 950 kg
Tax weight: 2 100 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
Deductible VAT: Yes
T6 AWD Twin Engine
2022
Electric/Petrol
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Smartphone integration
Sätesvärme bak
Volvo On Call
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car