Объявление Продам универсала Volkswagen Passat с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Volkswagen
Passat
2016
2016-04-14
193 750 км
531 кг
1 769 кг
2 300 кг
23 авг. 2024 г.
7215312
2024-09-05 14:24
2024-09-10 21:04
4,777 м × 1,832 м × 1,506 м
190 л.с. (140 кВт)
газ
CD
Круиз-контроль (темпомат):
Подогрев топлива:
Полный привод:
2025-06-30
белый
Bromsskivor bak rostskadade.
Ytrost, tak. Lackskada stötfångare bak. Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Repiga inredningsdetaljer. Ratten är sliten. Inredningsdetalj skadad. Klädsel sliten fram vänster.
Previous owners: 9
License number: NAG997
Manufacture month: maaliskuu 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 3025, 5325, 8569, 11439, 13539, 15036, 16536, 18076 senast 2024-04-15
Service book: Yes
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 2354 SEK
Max pull weight: 1 200 kg
CO2-emission (diesel): 135 g/km
Tax weight: 1 760 kg
Max trailer weight: 2 200 kg
Alltrack 2.0 TDI 4MOTION
2016
Autobroms
Auto hold
AUX-ingång
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Nyckellöst startsystem
start/stop-function
Apple Carplay
PercentIconNO deductible VAT