Объявление Продам универсала Toyota Prius с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Toyota
Prius
2006
2006-11-14
191 230 км
330 кг
1 400 кг
1 730 кг
7215704
2024-09-11 16:14
2024-09-23 19:02
4,45 м × 1,73 м × 1,49 м
78 л.с. (57.33 кВт)
Навигация:
CD
2025-03-31
красный
Bromsar skulle må bra av att motioneras
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer. Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete. Plastkåpa under bil sitter löst. Torkarblad bak löst, skadat bakruta.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Lösa inredningsdetaljer, Spår av pälsdjur, päls/lukt.
ENGINE AND GEARBOX:
Fungerar utmärkt maskinellt
Vibrationer i ratten. Missljud från baklucka öppning/stängning.
Previous owners: 8
License number: GFL260
Manufacture month: huhtikuu 2006
Service history: Service utförd vid följande mil: 933, 1650, 2504, 3375, 4405, 5341, 6247, 7438, 8642, 10065, 10990, 12187, 13341, 18498, senast 2023-09-27
Service book: Yes
Number of keys: 1
Finish: Metallic
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 770 kg
CO2-emission (petrol): 104 g/km
Tax weight: 1 400 kg
1.5 Hybrid
2006
Electric/Petrol
AUX-ingång
start/stop-function
PercentIconNO deductible VAT