Объявление Продам универсала Mitsubishi Outlander с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/15
Mitsubishi
Outlander
2015
2015-09-16
136 180 км
378 кг
1 932 кг
2 310 кг
7212977
4,655 м × 1,81 м × 1,673 м
163 л.с. (120 кВт)
бензин
Навигация:
Полный привод:
2025-06-30
красный
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
P-sensorer fram defekt.
Previous owners: 4
License number: PYE003
Manufacture month: kwiecień 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 2043, 4011, 5987, 7891, 9300, 10822, 12241, 13318 senast 2024-01-30
Service book: Yes
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 190 kg
Tax weight: 1 930 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
2.0 P-HEV CVT 203hk
2015
Electric/Petrol
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
start/stop-function
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car