Объявление Продам универсала Mercedes-Benz E-Klass с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/15
Mercedes-Benz
E-Klass
2021
2020-11-27
108 660 км
617 кг
2 203 кг
2 820 кг
9 сент. 2024 г.
7215039
2024-09-09 13:34
2024-09-12 20:29
4,996 м × 1,868 м × 1,499 м
194 л.с. (143 кВт)
газ
Навигация:
2026-02-28
серый
Innerskärm vänster fram skadad. Skada på stötfångaren fram, Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Skada på stötfångaren bak. Bakruta repor. Flertal lackskador. Fåtal stenskott och repor. Flertal bucklor/dörruppslag. Plastkåpa under bil skadad. Sitter sommardäck höger bak.
Klädsel sliten, fram. Panel insida baklucka, skada. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Dörrpanel höger bak skada. Ratten är sliten. Inredningsdetalj är trasig. Dörrpanel höger fram skada. Dörrpanel vänster bak skada.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat.
Servicelampa lyser. Påfyllning Adbluelampan lyser. Spricka vindruta i synfält. Komplett punkteringskitt saknas.
Previous owners: 6
License number: WUD28E
Manufacture month: oktoober 2020
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2263, 4508 och 7860 mil. Senast utförd 2023-10-03
Finish: Metallic
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 1177 SEK
Max pull weight: 750 kg
Tax weight: 2 200 kg
Deductible VAT: Yes
E 300 de Kombi S213
2021
Electric/Diesel
Assistanssystem
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Nyckellöst startsystem
Rattväxel/paddlar
360 kamera
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car