Объявление Продам универсала Mercedes-Benz E-Klass с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Mercedes-Benz
E-Klass
2019
2019-05-08
181 640 км
480 кг
1 975 кг
2 455 кг
28 авг. 2024 г.
7215242
2024-08-27 10:06
2024-08-29 19:56
5,005 м × 1,907 м × 1,494 м
150 л.с. (110 кВт)
газ
Расход топлива:
4,9 л/100км
Оси
Количество осей:
2
Навигация:
2025-06-30
черный
Bromsskivor fram och bak är slitna, behöver bytas
Vindruta sliten. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Previous owners: 2
License number: TGB377
Manufacture month: september 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2302, 4953, 7535, 10608 och 13252 mil. Senast utförd 2023-05-10
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 2750 SEK
Max pull weight: 1 045 kg
CO2-emission (diesel): 129 g/km
Tax weight: 1 970 kg
E 200 d Kombi S213
2019
Assistanssystem
Eldriven baklucka
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
start/stop-function
Kombipaket
Vinterpaket
Dynamikpaket
Förvaringspaket
Advantagepaket
PercentIconNO deductible VAT