Объявление Продам универсала Mercedes-Benz C-Klass с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
Mercedes-Benz
C-Klass
2021
2021-10-01
32940 км
470 кг
2010 кг
2480 кг
Швеция Gothenburg
7200140
2024-04-17 17:36
2024-04-22 20:14
4.772 м × 1.839 м × 1.465 м
194 л.с. (143 кВт)
газ
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Подогрев топлива:
2024-10-31
Bromsskivor bak är slitna.
Fåtal stenskott, dörruppslag, lackskador och repor. Motorhuven är flammig i lacken.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Strålkastare höger kondens.
Previous owners: 2
License number: YMK40W
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1354 och 2713 mil. Senast utförd 2023-10-09
Finish: Metallic
Textile: Läder/Alcantara
Collision warranty: 2024-09-30 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 1110 SEK
Max pull weight: 1 020 kg
Tax weight: 2 010 kg
Deductible VAT: Yes
färg: Silver
C 300 de Kombi S205
2021
Electric/Diesel
Assistanssystem
Auto hold
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattväxel/paddlar
start/stop-function
Night package
Aktiv parkeringshjälp
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car