Объявление Продам универсала Ford Mustang с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/15
Ford
Mustang
2021
2021-08-10
82 550 км
431 кг
2 174 кг
2 605 кг
26 авг. 2024 г.
7215855
2024-08-23 11:31
2024-08-28 20:30
4,728 м × 1,881 м × 1,627 м
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
2026-07-31
красный
Flertal bucklor/dörruppslag. Fåtal lackskador, stenskott och repor. Lacksläpp på bromsok.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Previous owners: 1
License number: WYB50E
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 5328 mil. Senast utförd 2023-08-15
Finish: Metallic
Textile: Full leather
New car warranty: 2026-08-09 / 100 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 895 kg
Tax weight: 2 170 kg
Deductible VAT: Yes
Mach-E 91 kWh RWD
2021
Autobroms
360 kamera
Assistanssystem
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Eluppvärmd vindruta
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Panoramatak
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car