Объявление Продам универсала Ford Mondeo с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Ford
Mondeo
2016
2016-02-08
108 160 км
475 кг
1 855 кг
2 330 кг
23 авг. 2024 г.
7214531
2024-08-28 17:44
2024-09-02 18:58
4,871 м × 1,852 м × 1,49 м
180 л.с. (132 кВт)
газ
Объем:
2 000 см³
Оси
Колесная формула:
4x4
CD
Подогрев топлива:
Полный привод:
2025-07-31
серый
Bromsbelägg fram och bak, slitna.
Ytrost motorhuv, Lackskada på stötfångare fram. Fåtal stenskott, lackskador, dörruppslag och repor.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Ratten är sliten.
Litet glapp i ratten
Previous owners: 2
License number: RPG396
Manufacture month: joulukuu 2015
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2634, 4933, 7320, 9625 mil. Senast utförd 2023-08-14
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 2510 SEK
Max pull weight: 1 170 kg
CO2-emission (diesel): 138 g/km
Tax weight: 1 850 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
2016
Dödavinkelvarnare
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Eluppvärmd vindruta
Kurvljus
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Panoramatak
Rattvärme
start/stop-function
Sätesvärme bak
PercentIconNO deductible VAT