Объявление Продам универсала BMW 3-serien с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
BMW
3-serien
2001
2001-09-06
195 340 км
420 кг
1 610 кг
2 030 кг
7212980
2024-08-02 17:51
2024-08-07 21:44
Длина - 4,5 м, ширина - 1,74 м
192 л.с. (141 кВт)
Люк:
PTO:
Полный привод:
2025-01-31
желтый
Bilen drar åt höger vid inbromsningar.
Flertal stenskott, lackskador, dörruppslag och repor. Flertal rostangrepp.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Spolarvätska, läckage. Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Stort oljeläckage motor.
Halvljus höger ur funktion. Bilen är trögstyrd.
Previous owners: 2
License number: SSL753
Manufacture month: elokuu 2001
Service history: Service utförd vid följande mil: 1456, 2542, 3563, 4639, 5377, 6268, 7091, 7928, 8804, 9748, 11016, 11504, 12082, 12541, 12845, 14993, 19490 senast 2024-06-07
Service book: Yes
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 3352 SEK
Max pull weight: 1 470 kg
CO2-emission (petrol): 247 g/km
Tax weight: 1 610 kg
Max trailer weight: 1 700 kg
325xi Sedan
E46
2001
PercentIconNO deductible VAT