Объявление Продам седан Volvo S40 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Volvo
S40
седан
2009
2008-06-02
115 850 км
480 кг
1 370 кг
1 850 кг
2 сент. 2024 г.
7215407
2024-08-30 06:00
2024-09-04 21:17
4,5 м × 1,77 м × 1,46 м
Кузов
Фаркоп:
146 л.с. (107 кВт)
механика
PTO:
2025-09-30
голубой
Bromsbelägg bak, slitna. Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan
Stenskott vindruta utanför synfält. Fåtal rostangrepp. Några stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Backsensor ur funktion, Strålkastare vänster spricka. Ett av vinterhjulen har väldigt lite luft i sig, inga synliga skador. Trögstyrd. Missljud vänster fram.
Previous owners: 7
License number: OOS322
Manufacture month: mai 2008
Service history: Service utförd vid följande mil: 1312, 2284, 3266, 4374, 5714, 6713, 7041, 7512, 7787, 8008, 8081, 8225, 8369, 10322, 10909, senast 2023-10-13
Service book: Yes
Finish: Metallic
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 1790 SEK
Max pull weight: 1 650 kg
CO2-emission (petrol): 176 g/km
Tax weight: 1 370 kg
Max trailer weight: 1 350 kg
2.0
2009
Antispinn
AUX-ingång
Motorvärmare
PercentIconNO deductible VAT