Объявление Продам седан Tesla Model 3 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
Tesla
Model 3
седан
2020
2020-03-03
81 410 км
327 кг
1 733 кг
2 060 кг
2 сент. 2024 г.
7209040
2024-08-28 18:09
2024-09-05 20:21
4,694 м × 1,85 м × 1,443 м
Навигация:
2025-03-31
черный
Bilen har flertal stenskott motorhuv. I övrigt fåtal dörruppslag/bucklor, repor och stenskott. Vindruta utanför synfält.
Invändigt några repor och märken.
Previous owners: 2
License number: ZEZ02X
Manufacture month: tammikuu 2020
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 440 kg
Tax weight: 1 730 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
Deductible VAT: Yes
Model 3 Standard Range RWD Nav Pano Läder
2020
Assistanssystem
Autobroms
Dödavinkelvarnare
Elstol förarplats
Elstol passagerarplats
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Panoramatak
Drag avtagb
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car