Объявление Продам седан Chevrolet Malibu с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Chevrolet
Malibu
седан
2018
2022-04-13
109170 км
361 кг
1490 кг
1851 кг
Швеция Gothenburg
3 июн. 2024 г.
7197959
2024-06-26 18:29
2024-07-01 20:02
4.855 м × 1.854 м × 1.476 м
165 л.с. (121 кВт)
Оси
Количество осей:
2
CD
PTO:
2024-04-30
белый
Skada på stötfångaren bak, Bakljus höger, repa. Fåtal bucklor/dörruppslag. Flertal repor och stenskott. Spår efter tidigare utrustning utvändigt. Helt ny vindruta.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage i motorrum. Glapp i turbon.
Drivknutsdamask skadad VF. Missljud framvagn ej lokaliserat.
Previous owners: 4
License number: UBE89F
Driving ban: Yes
Manufacture month: wrzesień 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 9834, 10555 senast 2023-12-14
Service book: Yes
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 822 SEK
Max pull weight: 1 649 kg
Tax weight: 1 490 kg
Sold in sweden: No
1.5 T Hydra-Matic
2018
Assistanssystem
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Nyckellöst startsystem
Antispinn
PercentIconNO deductible VAT