Объявление Продам седан BMW 3-serien с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
BMW
3-serien
седан
2016
2016-04-04
51 730 км
355 кг
1 840 кг
2 195 кг
21 сент. 2024 г.
7211396
2024-09-17 10:14
2024-09-26 19:59
4,633 м × 1,811 м × 1,429 м
88 л.с. (64.68 кВт)
бензин
Навигация:
CD
Круиз-контроль (темпомат):
2025-03-31
черный
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador. Stenskott vindruta.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Previous owners: 2
License number: GNW458
Manufacture month: helmikuu 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 1320, 2076, 2719, 3355, 5028 senast 2024-02-12
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 305 kg
Tax weight: 1 840 kg
330e Sedan 252hk
2016
Electric/Petrol
Assistanssystem
Autobroms
Head-up display
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
AUX-ingång
Dödavinkelvarnare
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Öppningsbart panoramatak
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car