Объявление Продам легковой фургон Volkswagen Caddy с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/8
Volkswagen
Caddy
легковой фургон
2018
2018-04-27
36 770 км
Количество мест:
2
715 кг
1 611 кг
2 326 кг
3 сент. 2024 г.
7216585
2024-09-02 12:53
2024-09-04 19:12
4,878 м × 1,793 м × 1,836 м
102 л.с. (75 кВт)
газ
Объем:
2 000 см³
Расход топлива:
5 л/100км
Оси
Количество осей:
2
CD
Круиз-контроль (темпомат):
Подогрев топлива:
2025-10-31
белый
Stötfångare bak reflex skadad. Fåtal rostangrepp, bucklor och lackskador. Flertal stenskott och repor. Flygrost
Ny vindruta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Previous owners: 3
License number: OYK933
Manufacture month: märts 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 3330, 3573 senast 2024-05-14
Tax fee (yearly): 2146 SEK
Max pull weight: 1 174 kg
CO2-emission (diesel): 131 g/km
Tax weight: 2 320 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
2.0 TDI Maxi Skåp
2018
Antispinn
AUX-ingång
start/stop-function
PercentIconNO deductible VAT