Объявление Продам легковой фургон Ford Transit с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Ford
Transit
легковой фургон
2016
2017-05-31
131120 км
Количество мест:
3
686 кг
1549 кг
2235 кг
Швеция Gothenburg
8 мая 2024 г.
7203399
2024-05-07 09:16
2024-05-12 20:42
4.418 м × 1.835 м × 1.861 м
Кузов
Фаркоп:
101 л.с. (74 кВт)
газ
механика
Подогрев топлива:
2025-06-30
черный
Bromsbelägg fram och bak, utslitna. Bromsskivor fram och bak är slitna
Stenskott vindruta i synfält. Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal bucklor, stenskott och repor. Spår efter tidigare dekor. Fåtal rostangrepp och lackskador.
Panel insida baklucka, skada. Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Några lösa/skadade inredningsdetaljer. Dålig lukt i bilen. Repa på inredningsdetalj, Klädsel smutsig fram.
Spricka vindruta utanför synfält. Ena skyltbelysningen ur funktion. Strålkastarglas slitna.
Previous owners: 4
License number: ODT734
Manufacture month: kesäkuu 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 1200, 3426, 6239 och 12216. senast 2019-09-06
Tax fee (yearly): 1572 SEK
Max pull weight: 1 265 kg
CO2-emission (diesel): 120 g/km
Tax weight: 2 230 kg
Connect 1.5 TDCi
2016
Antispinn
Lastbågar
PercentIconNO deductible VAT