Объявление Продам кроссовера Nissan Juke с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Nissan
Juke
кроссовер
2014
2014-07-15
66780 км
366 кг
1309 кг
1675 кг
Швеция Gothenburg
10 июл. 2024 г.
7212034
2024-07-08 20:25
2024-07-18 20:21
4.135 м × 1.765 м × 1.565 м
117 л.с. (86 кВт)
CD
Круиз-контроль (темпомат):
PTO:
2025-08-31
черный
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador. Karossdelar omlackade.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig bak. Insynsskydd går ej att montera.
ENGINE AND GEARBOX:
Missljud från drivrem.
Oljefukt
Vibrationer i drivlinan. Knackande ljud ifrån högersida av motorn under gaspådrag
Mediaskärm, pixelfel. Väldigt svag upplösning, Säkerhetsbälte förarplats skadat.
Previous owners: 2
License number: MKG218
Manufacture month: sierpień 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 1473, 3915, 4844, 6000 senast 2023-01-15
Service book: Yes
Finish: Metallic
Tax fee (yearly): 1108 SEK
Max pull weight: 1 825 kg
CO2-emission (petrol): 145 g/km
Tax weight: 1 300 kg
1.6 117hk XTRONIC
2014
Avtagbar dragkrok
Antispinn
AUX-ingång
PercentIconNO deductible VAT