Объявление Продам кроссовера Mercedes-Benz EQA с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Mercedes-Benz
EQA
кроссовер
2022
2022-05-17
53930 км
416 кг
2054 кг
2470 кг
Швеция Gothenburg
7207322
2024-07-09 17:57
2024-07-14 19:57
4.465 м × 1.849 м × 1.622 м
Оси
Количество осей:
2
Бортовой компьютер:
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
2025-05-31
серый
Buckla insteg höger bak, Några stenskott, dörruppslag och repor. Vindruta sliten.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Bagageutrymme, klädsel ytligt slitage.
Laddkabel saknas.
Previous owners: 3
License number: JHS88W
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2594 och 5254 mil. Senast utförd 2024-03-21
Number of keys: 1
Finish: Metallic
Textile: Partial leather
Collision warranty: 2025-05-16 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 030 kg
Tax weight: 2 050 kg
Deductible VAT: Yes
250 H243
2022
Autobroms
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
LED-strålkastare
Antispinn
Assistanssystem
Filbytesvarnare
Nyckellöst startsystem
Helljusassistent
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car