Объявление Продам кроссовера Mazda MX-30 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Mazda
MX-30
кроссовер
2021
2021-08-06
45 610 км
369 кг
1 750 кг
2 119 кг
7211956
2024-08-13 16:45
2024-08-18 20:36
Количество дверей:
5
4,39 м × 1,795 м × 1,555 м
145 л.с. (107 кВт)
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
2026-07-31
черный
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Fåtal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador. Plastkåpa under bil skadad.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Däcktrycksövervakningslampa lyser.
Previous owners: 3
License number: FLX16R
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 3002 och 4558 mil. Senast utförd 2024-07-01
Finish: Metallic
New car warranty: 2031-08-05 / 150 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Collision warranty: 2024-08-05 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 381 kg
Tax weight: 1 750 kg
Deductible VAT: Yes
e-Skyactiv
2021
Assistanssystem
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Head-up display
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car