Объявление Продам хэтчбек Volkswagen Polo с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Volkswagen
Polo
хэтчбек
2013
2013-03-27
170030 км
478 кг
1102 кг
1580 кг
Швеция Gothenburg
25 июн. 2024 г.
7210427
2024-06-25 13:44
2024-06-30 21:41
Количество дверей:
5
3.97 м × 1.682 м × 1.438 м
90 л.с. (66.15 кВт)
механика
CD
Круиз-контроль (темпомат):
PTO:
2024-12-31
белый
Vibrerar vid inbromsning.
Flertal stenskott motorhuv, Vindruta sliten. Dålig linjepassning vänster tröskel, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken.Insynsskydd medföljer ej.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage
Torkarblad bak utslitet. Torkarblad utslitna fram. Ratt står snett. Hjulvibrationer. Servicelampa lyser. Spricka vindruta utanför synfält. Fjäder brusten höger bak. Positionsljus höger bak ur funktion. Samtliga elhissar ur funktion. Klonkande missljud i framvagn.
Previous owners: 6
License number: KUZ689
Manufacture month: tammikuu 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 2707, 4972, 5845, 11377, 13896 senast 2023-03-14
Service book: Yes
Tax fee (yearly): 536 SEK
Max pull weight: 1 920 kg
CO2-emission (petrol): 119 g/km
Tax weight: 1 100 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
1.2 TSI 5dr
2013
AUX-ingång
PercentIconNO deductible VAT