Объявление Продам универсала Volkswagen Golf с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/9
Volkswagen
Golf
2016
2015-08-13
194520 км
477 кг
1283 кг
1760 кг
Швеция Gothenburg
7212230
2024-07-30 17:17
2024-08-04 18:11
4.255 м × 1.79 м × 1.437 м
110 л.с. (81 кВт)
механика
CD
Круиз-контроль (темпомат):
PTO:
2025-04-30
белый
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram är slitna.
Spricka i bakljus höger sida. Fåtal lackskador, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor. Bilen är delvis omlackerad.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig bak. Ratten är sliten. Växelspaksknopp är sliten. Klädsel smutsig fram. Klädsel sliten fram vänster.
Ratt står snett.
Previous owners: 7
License number: GNE829
Manufacture month: czerwiec 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 1, 3014, 5842, 12910, 16604, 18884 senast 2024-04-27
Service book: Yes
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 426 SEK
Max pull weight: 1 740 kg
CO2-emission (petrol): 114 g/km
Tax weight: 1 280 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
VII 1.2 TSI 5dr
2016
Auto hold
Autobroms
AUX-ingång
start/stop-function
PercentIconNO deductible VAT