Объявление Продам прицеп самосвал Ekeri L/L-4 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/43
Ekeri
L/L-4
прицеп самосвал
2008
2007-12-17
26 450 кг
Швеция Karlstad6609 км от вас
18 сент. 2024 г.
2151366
2024-09-24 12:59
Длина - 14,65 м, ширина - 2,6 м
Rost, repor, bulor och skav finns
Skador på sidan (se bild)Reparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförtsService:Information saknas
Dragkrok: ögla
Däckdimension: 385/55R22,5
Fordonsstatus: Avställd, fordonsskatt tillkommer vid påställning
Körförbud: Ja, 2023-08-01
Senaste godkända besiktning: 20220729
Besiktigad till och med: 20230731
Årsskatt: 14305 kr
Fordonskategori EU: O4
Lastutrymmets längd: 12350 mm
Lastutrymmets bredd: 2500 mm
Lastutrymmets höjd: 3100 mm
bruttovikt: 9550 / 26450
Registrerad hos Transportstyrelsen
CE-märkt
Året runt-däck (Godkända för vinterbruk)