Объявление Продам кроссовера Mercedes-Benz A-Klass с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Mercedes-Benz
A-Klass
кроссовер
2018
2018-04-03
74 910 км
455 кг
1 480 кг
1 935 кг
7208910
2024-08-12 10:51
2024-08-22 19:16
4,384 м × 1,78 м × 1,455 м
122 л.с. (90 кВт)
CD
Люк:
PTO:
2025-06-30
черный
Bilen har flertal stenskott. Fåtal bucklor/dörruppslag, repor och lackanmärkningar. Kaross, några skadade plastdetaljer. Bakdörr vänster kärvar vid öppning/stängning.
Invändigt fåtal repor och märken. Insynsskydd medföljer ej.
Previous owners: 9
License number: DBY795
Manufacture month: jaanuar 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1405, 2798, 4161, 5081 och 6140 mil. Senast utförd 2023-01-31
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 734 SEK
Max pull weight: 1 565 kg
CO2-emission (petrol): 128 g/km
Tax weight: 1 480 kg
A 180 5dr W176 122hk AMG Pano B-kamera Läder
2018
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
start/stop-function
Assistanssystem
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified